صدا و سیما/ رئیس مرکز بهداشت و درمان محلات از افزایش مبتلایان به بیماری کرونا و تکمیل ظرفیت بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد.

بعد از تعطیلات نوروز آتش کرونا در استان مرکزی شعله کشید و با افزایش مبتلایان به کرونا همه ۱۲ شهرستان این استان را در وضعیت قرمز کرونایی قرار داد.
شهرستان محلات از جمله شهرستان‌های استان مرکزی است که تعداد تخت‌های بیمارستان در این شهر پر شده و با کمک خیرین تمهیداتی برای کمبود‌های اکسیژن و تخت‌های بیمارستانی اندیشیده شده است و بیماران در خارج از بیمارستان درمان می‌شوند.
رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان محلات گفت: متاسفانه وضعیت بیمارستان امام خمینی محلات و به طور کلی شهرستان محلات بعد از تعطیلات نوروز، مثل سایر نقاط کشور به قرمز تغییر رنگ داد و اکنون تعداد تخت‌های بیمارستان پر شده است.
مهدی قلیچ خانی افزود: اکنون در حال آماده باش هستیم و از مردم خواهش می‌کنیم با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی ما را در حفظ مهار کرونا در شهرستان کمک کنند.
وی گفت: متاسفانه هنوز شهرستان در وضعیت ثبات قرار ندارد و تعداد موارد بستری و بیمارانی که در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند از حد معمول فراترند.
رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان محلات افزود: اکنون در حال آماده باش هستیم و از مردم خواهش می‌کنیم با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی ما را در حفظ مهار کرونا در شهرستان کمک کنند.


 

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today