ایرنا/ مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ قم گفت: در حوادث ترافیکی یک هفته گذشته این استان، سه نفر جان خود را از دست دادند.

مسعود عبدی، مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ قم بیان داشت: در یک هفته گذشته ۶ هزار و ۵۷۲ تماس با مرکز اورژانس ۱۱۵ قم برقرار و منجر به انجام یک هزار و ۹۳۱ ماموریت شد.
وی اضافه کرد: در این مدت ۳۳۵ حادثه ترافیکی رخ داد که ۲۹۵ مورد شهری و ۴۰ مورد در محورهای مواصلاتی بوده است.
وی ادامه داد: در این حوادث ۴۲۸ نفر مصدوم شدند که ۲۹۳ نفر به دلیل شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل و ۱۳۲ نفر نیز در محل حادثه درمان شدند.
عبدی خاطرنشان کرد: ۲۱۴ مورد از حوادث ترافیکی و ۲۶۵ نفر از مصدومان مربوط به موتورسیکلت‌سواران بوده است.وی با اشاره به حوادث ترافیکی منجر به فوت،‌ گفت: ساعت ۳:۴۱ روز  ۲۵ فروردین‌ماه جاری تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با مانع باعث فوت جوان ۲۲ ساله و مصدومیت شدید جوانی ۳۰ ساله شد.
وی افزود: این حادثه در خیابان خاکفرج رخ داده است که بلافاصله دو دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد.
به گفته مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ قم، ساعت ۲۰:۰۷، ۲۴ فروردین‌ماه جاری نیز تصادف عابر با یک دستگاه پژو که در خیابان ۵۵ متری عماریاسر رخ داد،‌ منجر به فوت خانمی حدودا ۴۷ ساله شد.
اورژانس ۱۱۵ استان قم دارای۲۲ پایگاه شهری، ۱۸ پایگاه جاده‌ای، یک پایگاه هوایی، ۶۱ دستگاه آمبولانس، ۱۰ دستگاه موتورلانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد با ۲۷۰ نیروی انسانی است.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday