فارس/ سرپرست پليس پيشگيري فرماندهي انتظامي خراسان رضوي از دستگيري ۲ جوان سارق که تحت عنوان نگهبان محله اقدام به عقد قرارداد با باغ ويلاهاي يکي از مناطق اطراف مشهد کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ محمد دولخاني، سرپرست پليس پيشگيري فرماندهي انتظامي خراسان رضوي گفت: تيم‌هاي کارشناسي اداره خدمات حفاظتي و مراقبتي انتظام پليس پيشگيري استان در اقدامي اطلاعاتي به سرنخ‌هايي از فعاليت مشکوک ۲ جوان که تحت عنوان نگهبان محله اقدام به عقد قرارداد با باغ ويلاهاي يکي از مناطق اطراف مشهد کرده بودند، دست يافتند. 
سرپرست پليس پيشگيري فرماندهي انتظامي خراسان رضوي افزود: اين در حالي بود که گزارش ۲ مرحله سرقت از يک باغ ويلا نيز به پليس گزارش شده بود. 
وي اظهار کرد: کارشناسان اداره انتظام پليس پيشگيري خراسان رضوي در اقدامي مشترک با تيم‌هاي گشتي پاسگاه انتظامي فردوسي در بررسي‌هاي بعدي خود دريافتند متهمان يک کانکس کوچک هم در محلي قرار داده‌اند و به آن رفت و آمد دارند. 
دولخاني خاطرنشان کرد: پليس پس از هماهنگي با مقام قضايي ۲ متهم را دستگير و در بازرسي از داخل کانکس کوچک يک دستگاه شوکر، يک قبضه چاقو و ديگر وسايل به همراه يک دستگاه پمپ کف کش، دلر، جعبه ابزار بزرگ و کوچک، مقداري کابل، يک عدد پلاک موتورسيکلت سرقتي و يک دستگاه موتورسيکلت مسروقه کشف کردند. 
وي تاکيد کرد: شرکت‌هاي خدمات حفاظتي و مراقبتي در سطح شهر مشهد و سراسر خراسان رضوي با تلاش و حضور مؤثر نگهبانان محله که سهم مؤثري در توليد و برقراري نظم و امنيت دارند، ايفاي نقش مي‌کنند و در اين رابطه  از شهروندان عزيز، هيأت‌هاي مديره مجتمع‌هاي تجاري، صنعتي، توليدي، مسکوني، رفاهي و کشاورزي که نياز به حضور  عناصر فعال و ارزشمند نگهبان محله دارند مي‌خواهيم براي هرگونه عقد قرارداد آغاز فعاليت نگهبانان محله به اداره انتظام پليس پيشگيري واقع در بلوار ملک آباد، جنب ستاد فرماندهي انتظامي خراسان رضوي مراجعه کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar