صدا و سيما/ جانشين فرمانده انتظامي خراسان جنوبي در تشريح اين خبر گفت: مأموران پليس  مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبي اطلاعاتي مبني بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محور‌هاي فرعي شهرستان بيرجند دريافت کردند که تيم‌هاي عملياتي مبارزه با مواد مخدر براي بررسي موضوع اعزام شدند.

سرهنگ حسن شجاعي نسب، جانشين فرمانده انتظامي خراسان جنوبي اظهار داشت: ماموران هنگام کنترل محور‌هاي فرعي در شهرستان بيرجند به يک خودروي پرايد که با سرعت در حال حرکت بود مشکوک شدند و با علائم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ايست دادند که راننده سواري پرايد با مشاهده مأموران بر سرعت خودرو افزود و متواري شد.
 وي بيان کرد: ماموران خودروي حامل مواد مخدر را تعقيب کردند و با اقدامات پليسي و شليک چندين تير با رعايت قانون به کارگيري سلاح، خودرو را متوقف و در بازرسي از آن ۱۰۰ کيلو گرم حشيش کشف کردند.
جانشين فرمانده انتظامي خراسان جنوبي با بيان اينکه ماموران در اين رابطه يک متهم دستگير را کردند، تصريح کرد: متهم دستگير شده به همراه پرونده به مراجع قضائي معرفي و روانه زندان شد.
سرهنگ شجاعي نسب خاطرنشان کرد: پليس به منظور برقراري نظم و امنيت و آرامش عمومي براي هموطنان عزيز درتمامي ساعات شبانه روز از هيچ تلاشي فروگذار نخواهد کرد.

آخرين خبر خراسان جنوبي در اينستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today