باشگاه خبرنگاران/ سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي استان همدان گفت: متاسفانه کرونا جان۱۷ نفر ديگر را در اين استان گرفت.

محمد طاهري، سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي استان همدان در اين رابطه اظهار کرد: با جان باختن ۱۷ نفر ديگر از بيماران مبتلا به کوويد۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد قربانيان کرونا در استان همدان به هزار و ۸۲۸ نفر رسيد.
او ادامه داد: همچنين در اين مدت تعداد موارد مثبت در بخش سرپايي و بستري استان ۵۴۹ مورد گزارش شده است.
سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي استان همدان افزود: اکنون شمار بيماران مبتلا به کروناي بستري شده از ابتداي همه گيري ويروس کرونا تاکنون به ۱۴ هزار و ۳۰ و بيماران سرپايي به ۳۵ هزار و ۳۱۴ مورد افزايش يافته است.
محمد طاهري تصريح کرد: تعداد مراجعان سرپايي به اورژانس بيمارستان‌هاي اين استان با علائم تنفسي مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته هزار و ۲۱۶ مورد بود که ۲۷۴ نفر از مراجعان به بيمارستان‌ها در بخش عادي، ۱۴ بيمار در بخش آي. سي. يو بستري شدند و وضعيت جسمي ۶۵ بيمار هم وخيم گزارش شده است.
او درباره آخرين وضعيت بيماران کرونايي در شهرستان‌هاي استان همدان نيز گفت: شمار بيماران کرونايي بستري(از ابتداي همه گيري ويروس کرونا تاکنون) در بيمارستان‌هاي اسدآباد ۵۵۹، بهار ۷۶۶، تويسرکان ۸۷۰، رزن ۶۱۴، درگزين ۲۲۹، فامنين ۲۴۶ و کبودراهنگ ۸۷۴ نفر است.
سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي استان همدان افزود: همچنين تاکنون ۲ هزار و ۵۴۱ نفر در ملاير، هزار و ۸۲۹ نفر در نهاوند و ۵ هزار و ۱۲۹ نفر نيز در شهرستان همدان به اين ويروس مبتلا و بستري شده اند.
بنابر گزارش ستاد ملي مقابله با کرونا همه شهرستان‌هاي استان همدان در وضعيت قرمز کرونايي قرار دارند.

آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today