ايرنا/ جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان، گفت: سارقان سيم‌هاي برق شبکه هوايي به همراه مالخر از سوي ماموران پليس آگاهي شهرستان خرمدره از توابع اين استان دستگير شدند.

سرهنگ ايرج خاني پور، جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان با اعلام اين خبر اظهار کرد: در پي وقوع چندين فقره سرقت سيم‌هاي برق شبکه هوايي در سطح شهرستان خرمدره، ماموران پليس آگاهي اين شهرستان، موضوع را به منظور رسيدگي، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور کار قرار دادند.
وي ادامه داد: ماموران پس از بررسي صحنه هاي وقوع سرقت سيم برق شبکه هوايي در اين شهرستان با رصد و اشراف اطلاعاتي، دريافتند که سرقت سيم هاي برق در شبکه هوايي در يکي از استان هاي همجوار استان زنجان نيز اتفاق افتاده است.
خاني پور، تصريح کرد: ماموران پليس آگاهي شهرستان خرمدره در اين بررسي‌ها به دست داشتن چند سارق غيربومي در اين سرقت‌ها رسيده و با نيابت قضايي به يکي از استان هاي همجوار اعزام و با انجام کار اطلاعاتي موفق شدند در اين رابطه يک سارق را شناسايي و دستگير کنند.
وي با بيان اينکه ماموران پليس آگاهي شهرستان خرمدره موفق شدند ۲ همدست اين سارق را نيز به همراه مالخر دستگير و براي رسيدگي به پليس آگاهي اين شهرستان منتقل کنند، افزود: اين متهمان در بازجويي هاي فني و تخصصي پليس به سرقت بيش از ۲۰ فقره سيم برق شبکه هوايي در شهرستان هاي خرمدره و ابهر از توابع استان زنجان و شهرستان تاکستان از توابع استان قزوين اعتراف کردند.
جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به اينکه مالخر نيز در اين بازجويي ها به خريد سيم هاي برق مسروقه از اين سه سارق اعتراف کرد، گفت: پس از تشکيل و تکميل پرونده، اين سه سارق به همراه مالخر  به منظور اعمال قانون به مرجع قضايي تحويل شدند.   
 
  
  

آخرين خبر زنجان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today