باشگاه خبرنگاران/ مدافع تيم فوتبال استقلال در اقدامي جالب به داورزن سفر و با کودکي که فيلم آزار او در فضاي مجازي منتشر شده بود، ديدار کرد.

مدافع تيم فوتبال استقلال در اقدامي جالب توجه روز گذشته به داورزن سفر کرد و با کودکي که اخيرا فيلم آزار او فضاي مجازي را تحت تاثير قرار داد، ديدار کرد.
روز گذشته کليپي از يک کودک با نام محمدمهدي بخشي نهارداني در فضاي مجازي منتشر شد که توسط يکي دو نفر مورد آزار و اذيت قرار گرفت و از او خواسته شد عليه استقلال از الفاظي استفاده کند، اما اين کودک مقاومت کرد و مدعي شد تيمش را نمي‌فروشد.
در نهايت پخش اين کليپ در فضاي مجازي واکنش مسئولان و حتي بازيکنان استقلال را در پي داشت تا جايي که فرمانده نيروي انتظامي داورزن خبر از دستگيري فرد متعرض داد.
بعد از اين اتفاق محمد دانشگر مدافع استقلال که با تصميم فرهاد مجيدي مجوز سفر به عربستان را دريافت نکرد، به همراه دوستان و دو نفر از اعضاي کانون مشوقان ظهر امروز راهي داورزن شد و با اين کودک و خانواده او ديدار کرد.
مدافع استقلال در اين ديدار پيراهن تيم را به اين کودک اهدا کرد و از اينکه محمدمهدي خود را هواداري متعصب نشان داده از او تشکر کرد.
محمدمهدي بخشي اعلام کرده است که دوست دارد با بازيکنان استقلال ديدار و حتي روزي در اين تيم بازي کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar