خبرگزاري دانا/ مديرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: در راستاي بازرسي و عدم فعاليت باشگاه ها در شرايط کرونايي، ۱۶۰ باشگاه ورزشي در استان پلمب شد.

حشمت امان الهي، مديرکل ورزش و جوانان لرستان اظهار داشت: در پي شيوع کرونا و شرايط قرمز کرونايي، فعاليت باشگاه هاي ورزشي تعطيل بوده و در صورت باز بودن و فعاليت، تذکر و سپس پلمب انجام مي شود.
وي افزود: در همين راستا نظارت و بازرسي هاي مستمري صورت مي گيرد که از ۱۸ فروردين ماه تاکنون بيش از دو هزار و ۷۰۰ مورد بازرسي از باشگاه هاي ورزشي، گلفروشي و سالن هاي زيبايي صورت گرفته است.
مديرکل ورزش و جوانان لرستان تصريح کرد: ۱۶۰ باشگاه ورزشي که در اين شرايط کرونايي مشغول به فعاليت بودند، پلمب شدند و ۱۷ مورد هم به مراجع قضايي معرفي گرديد.
امان الهي عنوان کرد: در اين مدت ۵۶۸ مورد تذکر به باشگاه هاي ورزشي داده شد که در اين مدت تا فروکش کردن کرونا حق اجازه فعاليت ندارند.
وي بيان کرد: همچنين ۴۵۰ مورد بازرسي از گل فروشي ها صورت گرفت که ۱۹۰ مورد تذکر، دو مورد پلمب و هفت مورد هم معرفي به مراجع قضايي شدند.
مديرکل ورزش و جوانان لرستان خاطرنشان کرد: در اين مدت ۸۲۰ مورد بازرسي از سالن هاي زيبايي صورت گرفت که پنج مورد پلمب شدند.

آخرين خبر لرستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy