ايسنا/ نماينده مردم بروجرد و اشترينان در مجلس شوراي اسلامي گفت: کارخانه سامان کاشي در شرف احيا قرار گرفت.

فاطمه مقصودي، نماينده مردم بروجرد و اشترينان امروز پنجم ارديبهشت‌ماه، اظهار کرد: پيرو پيگيري‌هاي مکرر و ورود به‌موقع رياست قوه قضائيه به دو کارخانه مهم و اساسي شهرستان که با درخواست من صورت گرفت و جلسات مکرر با مسئولين و مديران اين دو کارخانه درحالي‌که سامان کاشي پنج سال و عظيم خودرو سه سال تعطيل بوده‌اند و در اين مدت نه‌تنها هيچ‌گونه پيگيري در خصوص راه‌اندازي اين دو ظرفيت و سرمايه عظيم شهرستان انجام نگرفته بود بلکه سامان کاشي در شرف واگذاري به غير و عظيم خودرو بلاتکليف مانده بود، با فعاليت‌هاي ۹ ماهه کارخانه سامان کاشي در شرف احيا و کارخانه عظيم خودرو در مسير احيا قرار گرفته‌اند.
وي تصريح کرد: در ادامه اين پيگيري‌ها ۳۱ فروردين‌ماه جلسه‌اي در نهاد رياست جمهوري و با حضور دکتر شيرکوند معاون هماهنگي و نظارت اقتصادي و زيربنايي معاون اول رئيس‌جمهور، دکتر تورک نماينده دادستاني، عبدالهي معاونت اقتصادي استان، نماينده گمرک، ستاد مبارزه با کالاي قاچاق، نماينده قوه قضائيه و مديرعامل شرکت عظيم خودرو برگزار شد.
نماينده مردم بروجرد و اشترينان در مجلس خاطرنشان کرد: در اين جلسه مقرر شد ظرف چند روز آينده وزارت صمت نظر خودش رو در رابطه با وضعيت شرکت هنگ تک چيني و شکايتش از عظيم خودرو اعلام کند.
مقصودي اضافه کرد: همچنين مقرر شد اموال آزاد شده عظيمي زير نظر وزارت صمت صرف کارخانه و به‌صورت سرمايه در گردش کارخانه استفاده شود.
وي ضمن گله‌مندي از وزارت صمت و ديگر مسئولين که تاکنون به‌صورت جدي به موضوع ورود نکرده‌اند، تأکيد داشتند که عظيم خودرو سرمايه مردم بروجرد است و اين سرمايه براي مردم محروم شهرستان بايد حفظ و راه‌اندازي شود تا براي جوانان بروجردي ظرفيت اشتغال و رونق اقتصادي ايجاد کند.

آخرين خبر لرستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy