باشگاه خبرنگاران/ توهين به شمالي‌ها انگار تمامي ندارد يک روز بعد از بازداشت خانم هتاک به شمالي ها، اينبار يک مشاور املاک به شمالي‌ها توهين کرد.

در حاليکه روز شنبه ۴ ارديبهشت رئيس پليس فتا تهران از دستگيري خانمي جوان با اتهام فحاشي و توهين به اقوام شمال کشور خبر داده بود حالا کليپ ديگري در فضاي مجازي از يک مشاور املاک منشتر شده است که به مردم شمال توهين کرده است.
اين فرد با نام ر – و که متولد استان البرز است در اين کليپ ابتدا در خصوص راز موفقيتش در بازار پررونق معاملات زمين و ملک در شمال نکاتي را به چند خانم که اطراف او نشته اند مي‌گويد و اينکه اگر در شمال يک ملک ساحلي بفروشيد تا ۶۰۰ ميليون تومان کميسيون مي‌گيريد، اما در ادامه به صراحت مي‌گويد " متاسفانه در شمال کشور رحم نمي‌کنند به مشتري"
توهين به شمالي‌ها پيشتر نيز سابقه داشته است از جمله شهريور ماه ۹۸ فردي با انتشار ويديويي به اهالي کلاردشت، مازندران و شمال کشور توهين مي‌کند و الفاظ بسيار رکيکي به کار مي‌برد که بلافاصله دستگير مي‌شود و غذرخواهي مي‌کند.
مهر ماه ۹۹ نيز فرد ديگري که از جنوب کشور براي تفريح به رامسر مسافرت کرده بودند در حاليکه يک پلاکارد با مضمون اجاره ويلا در دست داشت به شمالي‌ها توهين کرده و يک روز بعد با انتشار کليپي عذرخواهي کرد.
با توجه به تکرار توهين به قوميت‌ها به نظر مي‌رسد دستگاه قضايي و ضابطانش علاوه بر پيگيري‌هاي قضايي و حقوقي که بخوبي انجام مي‌دهند، بايد با شدت بيشتري با اين متخلفان برخورد کند، هتاکاني که ابتدا با انتشار کليپ‌هايي به اقوام توهين مي‌کنند و سپس با يک معذرت خواهي مي‌خواهند بار مجازات و مسئوليت خود را کاهش دهند.