ایرنا/ فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ١١٠ سری جهیزیه هدیه رهبر معظم انقلاب به زوج‌های جوان استان اهدا شد.

سردار احمد شفاهی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: هدفی که برای انقلاب اسلامی در ابتدا اعلام شده و پیوسته امامان این انقلاب تاکید داشتند تعالی و تکامل و قرب الهی است و در مرحله پایین‌تر انسان سازی و مرحله آخر ایجاد جامعه اسلامی با همه مشخصات و آثاری که باید در این موضوع مانند عدالت، معنویت و توحید لحاظ شود.
وی بیان کرد: در کنار همه خدمات خوب و شایسته فرزندان این ملت در قالب سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفان وظیفه دارند پیوسته در کنار مردم و با مردم مشکلاتشان را مرتفع و خدماتشان را نصیب آن بخش مردم که به شدت نیازمند هستند ارائه کنند.
همچنین معاون محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه ابراز کرد: هر ساله در ماه مبارک رمضان سبدهای کالا و ارزاق عمومی تهیه و توزیع  می‌شود.
علی اکبر جعفری ادامه داد: طی دو سال گذشته یک هزار و ۲۶۰ سری جهیزیه تحت عنوان هدیه رهبر معظم انقلاب توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان شیعه و سنی سیستان و بلوچستان تقدیم شده است.
وی با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ نیز از همین ابتدای سال ۲۲۳ سری جهیزیه کاملا ایرانی شامل ۹ قلم جنس از کارخانه‌های داخلی در کل سیستان و بلوچستان تقدیم  نیازمندان خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان ۱۰۰ هزار پرس غذا طبخ مشارکتی، تهیه و توزیع هفت هزار سبد کالا، اعطای ۲۲۳ سری جهیزیه، توزیع ۱۰ هزار ماسک و حمایت از  ۴۰۰ نفر از کارگران ساختمانی در دستور کار است.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today