ایرنا/ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: اختلاف ملکی در روستای "حسن آباد" شهرستان سنندج منجر به قتل شد.

عبدالله فاتحی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کردستان اظهار کرد: امروز گزارشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در یکی از محلات روستای حسن آباد شهرستان سنندج واصل شد که بلافاصله مأموران کلانتری ۱۹ شهرستان سنندج و تیمی از پلیس آگاهی استان به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: مأموران با بررسی های اولیه در محل وقوع سانحه دریافتند ۲ نفر از شهروندان با همدیگر نزاع و مشاجره لفظی داشتند که متاسفانه یکی از آنان طرف مقابل را مورد اصابت گلوله قرار می دهد و سپس اقدام به خود زدنی کرده است.
سرهنگ فاتحی اضافه کرد: متهمی که اقدام به قتل و سپس خود زنی کرده بود؛ دستگیر شد و بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی کردستان با بیان اینکه گزارش تحقیقات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد؛ بیان کرد: بررسی های اولیه حاکی از آن است که این ۲شهروند به علت اختلافات ملکی با همدیگر نزاع داشتند که با خود کنترلی و مناعت طبع می توان از وقوع چنین حوادث ناگواری پیشگیری کرد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online