ایرنا/ رئیس زندان سقز گفت: ۲۷ زندانی جرایم مالی و غیرعمد این شهرستان برای آزادی نیاز به ۲۰۰ میلیارد ریال کمک دارند.

حسن آذریون، رئیس زندان سقز اظهار کرد: در جشن گلریزان پارسال، ۱۰ زندانی با کمک ستاد دیه کشور و ۱۹ زندانی هم از طریق انجمن حمایت از زندانیان سقز آزاد و ۷۰ پرونده مالی مختومه شد.
وی با اشاره به اینکه در سال ۱۳۹۹، بیش از ۱۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان سقزی جمع‌آوری شد، افزود: جشن گلریزان هر ساله در ماه مبارک رمضان برای آزادی زندانیان جرایم مالی و غیرعمد برگزار می شود و امید است امسال با کمک های مردمی زندانیان بیشتری آزاد شوند.
رئیس زندان سقز به حمایت دستگاه قضا از زندانیان اشاره کرد و گفت: قضات دادگاه هر پنجشنبه در زندان سقز حضور پیدا می کنند و از نزدیک با زندانیان دیدار کرده و از وضعیت آنها مطلع می شوند.
آذریون بر تلاش برای رفاه حال خانواده‌های زندانیان تاکید کرد و یادآور شد: به‌خاطر ماه مبارک رمضان هم اکنون ۱۸۰ زندانی در مرخصی هستند.
وی از مردم خیر و نیکوکار خواست، با اهدای کمک های نقدی زمینه آزادی زندانیان جرایم مالی و غیرعمد را فراهم کنند تا آنان به آغوش خانواده برگردند.
رئیس زندان سقز اظهار کرد:‌ اصحاب رسانه هم کمک های مردمی را در رسانه ها اطلاع رسانی کنند تا بیشترین کمک نقدی را برای آزادی این زندانیان جذب کنیم.


آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online