ایرنا/ سیستان و بلوچستان دو پروژه بهداشتی و درمانی همزمان با هفته سلامت و با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری در شهرستان خاش افتتاح شد.

صاحب گل صالحی، فرماندار شهرستان خاش اظهار کرد: اهتمام مجموعه شبکه بهداشت و درمان و نیروهای پشتیبانی که با توجه به بحران کرونا و تلاش در مدیریت بیماری با کمترین هزینه و در عین حال بالاترین کیفیّت اقدام به آماده‌سازی و تجهیز پروژه های هفته سلامت نموده‌اند شایسته تقدیر و تشکر است.
وی بیان کرد: در ساخت، تجهیز و تکمیل پروژه های بهداشت و درمان بهترین اقلام ساختمانی، تجهیزات‌ پزشکی باکیفیت براساس استانداردهای مراکز ارائه خدمات سلامت کشوری استفاده شده است. 
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش نیز اظهار کرد: یکی از طرح های افتتاحی امروز مرکز خدمات جامع سلامت شهید بهشتی با زیربنای ۱۰۵۰ مترمربع و اعتبار ۲۷ میلیارد ریال در حوزه بهداشت بود.
همچنین رضا کرد ابراز کرد: بخش مراقبت های ویژه قلبی(CCU) بیمارستان امام خمینی(ره) نیز یکی از طرح های مهم حوزه درمان شهرستان با زیربنای ۴۰۰ مترمربع و اعتبار ۴۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جهت تعمیر و تجهیز است که از امروز مورد بهره‌برداری قرار گرفت و با راه اندازی آن تعداد ۱۰ تخت بستری با تجهیزات درمانی و احیا به بیمارستان شهرستان افزوده خواهد شد و تعداد تخت ها به ۱۴تخت خواهد رسید.
سرپرست مدیریت شبکه بهداشت و درمان و موسسه آموزش عالی سلامت خاش ادامه داد: بخش مراقبت های ویژه قلب(CCU) یکی از نیازهای به حق مردم خاش در راستای توسعه و بهبود خدمات درمانی بیمارستان به هموطنان با توجه به اهمیت بیماری قلبی و عروقی و لزوم خدمت رسانی در دقایق اولیه بود که خوشبختانه با نگاه ویژه ریاست دانشگاه و اهتمام ویژه معاونت درمان محقق شد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today