پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان و کشف 285 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط مرزداران هنگ مرزی سراوان، خبر داد.

محمد ملاشاهی، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مرزداران هنگ مرزی سراوان با انجام اقدامات تخصصی اطلاعاتی از فعالیت باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر در منطقه مرزی مکسوخته شهرستان سراوان مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی، تشدید اقدامات کنترلی در نوار مرزی را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی مرزبانی استان، مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان مشخص و در راستای مقابله با سوداگران مرگ، مرزداران هنگ مرزی سراوان با اجرای کمین‌ هدفمند، منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و توانستند محموله مواد مخدر را کشف کنند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان زمانی که خود را در کمین و محاصره مأموران دیدند با مخفی کردن محموله مواد مخدر از محل متواری و مرزداران موفق شدند در این عملیات ضمن دستگیری یک قاچاقچی 285 کیلوگرم انواع موادمخدر شامل 227 کیلوگرم تریاک و 58 کیلوگرم حشیش را کشف کنند.
ملاشاهی در پایان ضمن تقدیر از همکاری خوب سایر نهادها با مجموعه مرزبانی سیستان و بلوچستان، گفت: مرزداران استان به صورت شبانه‌روزی در مناطق مرزی حضور فعال و گسترده دارند و با هرگونه اعمال خلاف قانون، خصوصاً شرارت و قاچاق مواد مخدر قاطعانه و هوشمندانه برخورد می‌کنند و اجازه ایجاد هیچ‌گونه ناامنی را به مخلان نظم و امنیت نمی‌دهند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today