مهر/ رئیس ستاد دیه استان زنجان گفت: در دو مرحله پویش زنجان همدل تاکنون ۶۲ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد از استان خارج شدند.

علاءالدین کریمی، رئیس ستاد دیه استان زنجان به اجرای پویش زنجان همدل در استان زنجان اشاره کرد و گفت: در مرحله اول پویش همدل که قبل از عید نوروز آغاز شد با کمک خیرین یک میلیارد تومان جمع آوری شد.
وی اظهار کرد: با این میزان کمک‌های مردمی ۴۷ زندانی جرایم غیر عمد در استان قبل از تحویل سال از زندان آزاد شدند.
رئیس ستاد دیه استان زنجان گفت: مرحله دوم پویش همدل بعد از عید نوروز آغاز شده و تاکنون بیش از دو میلیارد تومان جمع آوری و ۱۵ نفر هم آزاد شدند و در مجموع ۶۲ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد از زندان آزاد شدند.
کریمی تاکید کرد: در حال حاضر هم ۸۸ زندانی جرایم غیرعمد در استان باز منتظر کمک‌های خیرین در استان هستند.
وی با بیان اینکه زندانیان دارای بدهی مالی، مهریه، نفقه، حوادث کارگاهی، و تصادفات و دیه، مشمول کمک‌های مردمی هستند، ابراز کرد: خانواده‌های این زندانیان به دلیل نبود سرپرست خانواده با مشکلات زیادی مواجه هستند و باید به این افراد کمک شود.
رئیس ستاد دیه استان زنجان با بیان اینکه زندانیان جرائم غیر عمد در استان زنجان به علت نفقه، مهریه، چک در زندان به سر می‌برند، گفت: این زندانیان افراد آبرومندی هستند و ستاد دیه استان با همکاری مردم خیر زنجان در بحث کمک‌های مردمی امیدواریم باز هم خوش بدرخشد.


آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today