ایرنا/ بر اساس پیش‌بینی هواشناسی مازندران، شرایط جوی ناپایدار همراه با خنکی هوا و بارش‌های پراکنده تا پایان هفته آینده در این خطه از شمال کشور ادامه خواهد داشت.

جدول پیش بینی هواشناسی مازندران نشان می دهد که امروز پنجشنه دمای هوای استان در گرم‌ترین ساعات به ۱۹ درجه بالای صفر خواهد رسید و تقریباً در تمامی نقاط استان آسمانی ابری همراه با بارش پراکنده باران مشاهده می شود.
همچنین برای روز جمعه افزایش حدود ۳ درجه سانتیگرادی هوا پیش بینی شده است که دمای هوا در مناطق مرکزی و شرقی تا ۲۲ درجه افزایش می یابد. 
طبق پیش بینی هواشناسی وضعیت جوی استان برای روز شنبه ثابت خواهد بود و از روز یکشنبه دمای هوا سه تا ۵ درجه در ساعات مختلف روز و شب کاهشی می شود.
شرایط جوی موجود تا اواسط هفته آینده در استان ساکن است و در این مدت برخی مناطق استان به خصوص در ارتفاعات شبهای سردی را پیش رو خواهند داشت که دمای هوا تا چهار درجه سانتیگراد سقوط خواهد کرد.
هواشناسی برای مناطق بالادست و ارتفاعات استان نسببت به پدیده مه غلیظ و لغزندگی سطح جاده هشدار داد و از مردم بومی خواست هنگام تردد در این مناطق جوانب احتیاط را رعایت کنند. 
همچنین دریای خزر نیز در این مدت آرام اما سرد بوده و در برخی ساعات روز با توجه به وزش باد امکان توفانی شدن دارد. 

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today