شبستان/ مدیر گروه بیماری‌های مرکز بهداشت گیلان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۸ بیمار در مراکز درمانی گیلان بستری شدند گفت: حال ۱۳۰ بیمار کرونایی وخیم بوده و در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.‌

«حسن رخشاد» مدیر گروه بیماری‌های مرکز بهداشت گیلان امروز(پنج‌شنبه، ۹ اردیبهشت ) اظهار کرد: کادر درمان با فعالیت های گسترده طی یک سال خسته هستند و از عموم مردم خواهشمندیم توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند.
مدیر گروه بیماری‌های مرکز بهداشت گیلان با بیان اینکه علی رغم هشدارهای داده شده باز شاهد ورود بیمار به مراکز درمانی هستیم گفت: در حال حاضر ۸۰۶ بیمار مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در بیمارستان‌های گیلان بستری هستند.
وی اذعان کرد:  حال ۱۳۰ بیمار وخیم بوده و در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند‌.
رخشاد  با اشاره به اینکه کرونا ویروس همچنان در گیلان جولان می‌دهد افزود: هشت بیمار کرونایی بدحال هم امروز به آی سی یو منتقل شدند.
وی با تاکید بر اینکه گیلان در وضعیت شکننده‌ای قرار دارد و تنها راه مقابله با کرونا رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی است تصریح کرد: عموم مردم از عادی انگاری این بیماری واگیردار بپرهیزند چرا که روزانه چندین تن از هموطنان و همشهری هایمان را بر اثر این بیماری منحوس از دست می دهیم.
مدیر گروه بیماری‌های مرکز بهداشت گیلان خاطرنشان ساخت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۸ بیمار در مراکز درمانی گیلان بستری شدند. 

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today