کرج رسا/ رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری سارقان کابل و تجهیزات برقی بیمارستان امام علی کرج خبر داد.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز بیان کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت کابل و تجهیزات برقی بیمارستان امام علی(ع) کرج و انتشار خبر آن در فضای مجازی، شناسایی سارقان در دستورکار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که سارقان در یک گروه ۳ نفره در نیمه های شب اقدام به سرقت کابل و تجهیزات برقی بیمارستان به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال کرده‌اند که این اقدام موجب قطعی برق و ایجاد مشکل در خدمات رسانی کادر درمان به بیماران شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و بهره گیری از اقدامات پلیسی- اطلاعاتی، در نهایت ۳ سارق و یک مالخر مربوط به این سرقت را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه همه آن‌ها را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به کشف اموال به سرقت رفته در مخفیگاه یکی از متهمان، تصریح کرد: سارقان که پس از دستگیری چاره ای جز بیان حقیقت در پیش روی خودشان نمی دیدند لب به اعتراف گشوده و به سرقت کابل و تجهیزات برقی بیمارستان امام علی کرج اقرار کردند.
سرهنگ نادربیگی با اشاره به سرعت عمل ماموران در شناسایی و دستگیری این باند سرقت، خاطرنشان کرد: توان عملیاتی بالا و اشرافیت اطلاعاتی پلیس بر روی مجرمان سبب شده تا متهمان در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شوند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday