ایرنا/ معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس گفت: بیمارستان ۲۱۴ تختخوابی خصوصی فردیس تا ۶ ماه اینده به بهره برداری می رسد.

بهزاد پرویزی، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس اظهار کرد: این بیمارستان در حال ساخت دارای بخش های قلب، گوش، چشم، زنان و زایمان و اطفال است.
وی گفت: این بیمارستان تا رسیدن به بهره برداری ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
پرویزی افزود: به دنبال این هستیم که از طریق ستاد تسهیل رفع موانع تولید مشکل  اعتباری آن برطرف شود ضمن آنکه این بیمارستان مجهز به سیستم تصفیه خانه فاضلاب است.
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس ادامه داد: پارکینیگ این بیمارستان دارای ظرفیت ۱۳۰ دستگاه خودرو است.
وی بیان کرد: امیدوارم با بهره برداری از بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی دولتی و بیمارستان ۲۱۴ تختخوابی خصوصی به آفرین و آرین مشکلات درمانی فردیس برطرف شود.
پرویزی تاکید کرد: در بخش درمان و سلامت سال ۱۴۰۰ برای شهرستان فردیس سال خوبی خواهد بود این امر یکی از نیازهای ضروری مردم فردیس است.
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس به بودجه شهرداری فردیس از سوی شورای شهر مصوب شد، گفت: با توجه به تاخیر در ارسال و لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری و رفع ایرادات مربوطه از سوی شهرداری و شورای شهر و ارسال به کمیته تطبیق مقرر شد تا جلسه بعدی کمیسیون تطبیق بودجه شهرداری برای سال ۱۴۰۰ مصوب و ابلاغ شود.
وی اظهار کرد: بعد از ابلاغ بودجه اجرای پروژه های عمرانی شهر فردیس سرعت می گیرد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday