فارس/ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: با توجه به کرونای جهش‌یافته در کشور هند و حضور اتباع هندی در شهرستان قشم نیاز است تمهیدات لازم از جمله ممنوعیت ورود مسافران هندی در پروازهای خارجی، ممانعت از ورود ملوانان تبعه هند و پاکستان از طریق مبادی ورودی دریایی صورت پذیرید.

حمیدرضا بهزادی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم اظهار کرد: با توجه به کرونای جهش‌یافته در کشور هند و حضور اتباع هندی در شهرستان قشم نیاز است تمهیدات لازم از جمله ممنوعیت ورود مسافران هندی در پروازهای خارجی، ممانعت از ورود ملوانان تبعه هند و پاکستان از طریق مبادی ورودی دریایی صورت پذیرید.
وی ضمن ابراز نگرانی از تردد اتباع هندی و پاکستانی عنوان کرد: شناسایی محل سکونت اتباع هندی و کنترل رفت و آمد آنها به‌منظور پیشگیری از ورود ویروس جهش‌یافته هندی حائز اهمیت است که در صورت خروج فرد از شهرستان، اجازه ورود مجدد داده نشود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم با اشاره به افزایش نگران‌کننده موارد مثبت بستری و سرپایی کووید در این شهرستان گفت: مراجعه دیرهنگام بیماران به بیمارستان باعث افزایش موارد فوتی و افزایش طول درمان مبتلایان شده است.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today