باشگاه خبرنگاران/ آستان مقدس کریمه اهل بیت(س)ویژه برنامه های رسانه ای لیالی پر فیض قدر در حرم مطهر را اعلام کرد.

حجت‌الاسلام محسن آمره،مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) با اشاره به برگزاری مراسم شب‌های قدر در حرم مطهر از قرائت دعای جوشن کبیر با نوای سید مهدی میرداماد، عباس حیدرزاده، حسن شالبافان و سید علی حسینی نژاد در حرم خبر داد و اظهار کرد: حجج اسلام والمسلمین رفیعی و میرباقری و آیت الله سعیدی سخنرانان شب‌های قدر حرم خواهند بود.
او عنوان کرد: برای شب نوزدهم ماه رمضان هم‌زمان با ۱۱ اردیبهشت‌ماه سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی و مداحی سید مهدی میرداماد و برای شب بیست و یکم ماه رمضان هم‌زمان با ۱۳ اردیبهشت‌ماه سخنرانی آیت‌الله سعیدی و مداحی عباس حیدرزاده برنامه‌ریزی شده است.
آمره با بیان این که مراسم شب‌های از ساعت ۲۳:۱۵ شروع می‌شود و تا ۲ بامداد به پایان می‌رسد، اضافه کرد: در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان نیز در حرم مطهر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی میرباقری به سخنرانی و حسن شالبافان و سید علی حسینی نژاد به مداحی خواهند پرداخت.
مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس بانوی کرامت بیان کرد: مراسم شب‌های قدر رأس ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه دو، شبکه قم و رادیو معارف و همچنین صفحات اختصاصی آستان مقدس در شبکه‌های اجتماعی منعکس می‌شود.
او ادامه داد: مراسم شب نوزدهم از شبکه جام جم و مراسم شب بیست و سوم از شبکه شما نیز منعکس خواهد شد.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday