فارس/ معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با کسانی که بخواهند داروها و تجهیزات پزشکی را به قیمتی بالاتر از آنچه مصوب شده به فروش برسانند برخورد خواهیم کرد.

مهتاب شاهماری، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان کرد: اقلام دارویی در کل کشور یک قیمت مشخص داشته که این  قیمت‌ها در کمیسیون قیمت گذاری موضوع تبصره(۳) ماده(۲۰) قانون مربوط به مقررات پزشکی و دارویی تعیین می‌شوند.
وی افزود: همچنین دسترسی به قیمت روز دارو با مراجعه به سامانه قیمت گذاری به آدرس http://Irc.fda.gov.ir/nfi  فراهم بوده و افراد می‌توانند با مراجعه به سایت و وارد کردن مشخصات دارو‌های مصرفی که قیمت مصوب دارند، ارزش روز آن‌ها را مشاهده کنند. 
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: به منظور سرعت دسترسی به داروهای مورد نیاز و پیگیری شکایات مرتبط، مردم عزیز استان می‌توانند هرگونه مشکلات دارویی اعم از گرانی، کمبود یا نبود دارو و سایر مشکلات مرتبط با دارو را در ساعات اداری از طریق سامانه رایگان ١٩٠ داخلی ۳(کد۱ برای کمبود دارویی و کد ۲ برای مشاوره دارویی)، شماره گیری کنند.
وی تصریح کرد: همچنین تلفن ثابت ۰۸۴۳۲۲۳۲۵۲۱(داخلی ۲ کد ۱)  در ساعات غیر اداری صرفا از طریق پیامک(صرفا پیامک) به شماره همراه ۰۹۱۸۳۴۴۶۸۴۹  و در صورت لزوم به صورت حضوری، دارویی را که موفق به تهیه آن نشده‌اند و یا موضوع مورد شکایت را اعلام تا در اسرع وقت موضوع پیگیری و رسیدگی لازم به عمل آید.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/