مهر/ سرپرست هلال احمر شهرستان تویسرکان گفت: بر اثر بی احتیاطی و بازی یک خواهر و بردار اهل روستای خیرآباد، در گودال یک باغ سقوط کردند که پسر ۱۱ ساله جان خود را از دست داد.

جلال نانکلی، سرپرست هلال احمر شهرستان تویسرکان در تشریح این خبر اظهار کرد: پس از سقوط بلافاصله پدر این خواهر و برادر که جانباز و از ناحیه دو پا معلول بوده با آن وضعیت هر چه تلاش می‌کند موفق نمی‌شود کاری از پیش ببرد.
وی افزود: بنابراین رأس ساعت ۱۹ و ۲۷ دقیقه به پایگاه شهید جعفری خیرآباد مراجعه می‌کند و تیم امدادی این پایگاه هم بلافاصله پس از چند دقیقه به محل اعزام و بعد از طی مسافتی سه کیلومتری به گودال رسیده و وارد عمل شد.
نانکلی بیان کرد: پس از جستجو و بررسی صحنه و گفته پدر متوفی عمق آب در حدود ۶ متر بود و جستجوی ما نتیجه ندادو از آنجا که عمق آب و شرایط کدر و لجنی مانع از ادامه کار شد، سایر همکاران اورژانس، آتش نشانی و نیروی انتظامی بعد از ما در صحنه حضور پیدا کردند.
سرپرست هلال احمر شهرستان تویسرکان ادامه داد: این عملیات نزدیک به چهار ساعت به طول انجامید و با خالی کردن آب توسط پمپ آب، تا حدودی گودال خالی و نیروهای غواص وارد عمل شده و با جستجو پیکر بی جان کودک ۱۱ ساله از کف گودال بالا آوردند.
  
  
 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today