ایرنا/ استاندار اردبیل گفت: پروژه راه‌سازی احداث جاده اصلی هشجین به سه‌راهی اردبیل، سرچم تا هفته دولت امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل روز جمعه در بازدید از این پروژه مهم راه‌سازی در جنوب استان اردبیل اظهار کرد: برای افتتاح این پروژه که به طول ۱۳ کیلومتر در حال اجرا است، به عنوان مطالبه مردم منطقه خورش‌رستم خلخال تلاش می‌شود.
او گفت: با اجرای پروژه راه‌سازی ۱۳ کیلومتری هشجین به سه‌راهی اردبیل - سرچم در حاشیه رودخانه قزل‌اوزن در آینده نزدیک اهالی این منطقه از راه اصلی، ایمن و مناسب برای مسافرت به مرکز استان و کشور بهره‌مند می‌شوند.
وی بیان کرد: پروژه راه‌سازی ۱۳ کیلومتری هشتجین به سه‌راهی سرچم _ اردبیل با مشارکت ادارت کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و راه و شهرسازی اجرا می‌شود.
او اظهار کرد: برای تکمیل مسیر ۱۳ کیلومتری ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که بخشی از مسیر را اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با ترک تشریفات انجام می‌دهد و قسمتی نیز با همت راه و شهرسازی اجرا و تکمیل خواهد شد.
استاندار اردبیل در جریان سفر به خلخال با حضور در منطقه نمونه گردشگری ازناو خلخال و پروژه در حال اجرای پل معلق این منطقه گفت: پل معلق ازناو بزرگترین طرح گردشگری استان اردبیل است که با بهره‌برداری از آن تحول بزرگی در توسعه صنعت گردشگری ایجاد خواهد شد.
بهنامجو بیان کرد: پل معلق خلخال با اجرای پروژه‌های زیرساختی از سوی دستگاه‌های اجرایی از نیمه دوم سال گذشته شتاب گرفته و این طرح بزرگ گردشگری استان اردبیل امسال مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today