فارس/ معاون فرماندار گچساران گفت: 3 هزار و 311 بازرسی از واحدها و صنوف مختلف صورت گرفته که منجر به پلمب 111 واحد صنفی شده است.

سیدمرتضی سجادپور، معاون فرماندار گچساران اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان گچساران در وضعیت قرمز کرونایی دارد محدودیت‌هایی از نیمه دوم فروردین ماه تا کنون اعمال شده است.
وی ادامه داد: هم اکنون مشاغلی که در رسته شغلی 3، 2 و چهار قرار داردند بنا به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا تعطیل و چنانچه فعالیت هر یک از این صنوف که در این رسته‌ها قرار دارند مشاهده شود پلمب و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.
معاون فرماندار گچساران اذعان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 3 هزار و 311 بازرسی از واحدها و صنوف مختلف صورت گرفته که منجر به پلمب 111 واحد صنفی شده است.
سجادپور ادامه داد: صنوف پلمب شده به دلیل عدم رعایت پروتکل بهداشتی بوده است.
وی با بیان اینکه کاهش، افزایش و تمدید محدودیت‌های کرونایی بستگی به وضعیت شهرستان و رنگ‌بندی آنها دارد و محدودیت‌ها بر این اساس اعمال می‌شود، گفت: بازگشایی یا ادامه محدودیت‌ها مشخص نیست و ستاد ملی کرونا در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند.
معاون فرماندار گچساران از انجام نمونه‌گیری کرونا اشاره و خاطرنشان کرد: امسال بیش از هشت هزار و 804 مورد تست کرونا از مراجعه‌کنندگان انجام گرفته که از این تعداد 2 هزار و 572 نمونه تست مثبت شناسایی شد.

 

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today