ایسنا/ با توجه به شرایط کرونایی، خانواده سردار مهدی انصاری فرمانده سابق نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد، مراسم تشییع پدر خود را به هنگام اذان صبح و تنها با حضور ۷ نفر برگزار کردند.

با توجه به شرایط کرونایی، خانواده سردار مهدی انصاری فرمانده سابق نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد، مراسم تشییع پدر خود را به هنگام اذان صبح و تنها با حضور ۷ نفر برگزار کردند.
«دارا کریمی نژاد»، فرماندار شهرستان کهگیلویه با صدور پیامی از خانواده انصاری در پایبندی به قانون و اقدام ارزشمند و الگوساز آنها تقدیر و تشکر کرد.
در این پیام آمده است:
إِنّا لِلَّهِ وَإِنّا إِلَیهِ راجِعونَ
سردار انصاری و حجت الاسلام انصاری ریاست محترم دادگاه بخش چاروسا، والدین در هر سن و سالی هم که باشند پشتوانه زندگی فرزندان اند و بی‌گمان غم از دست دادن هر کدام از آنها بسی حزن انگیز است.
اینجانب ضمن تسلیت ارتحال پدر بزرگوارتان، رحمت واسعه و علو درجات را از درگاه خداوند منان در این ماه پرفیض و برکت برای آن فقید سعید مسئلت می نمایم.
در این وضعیت بسیار نامناسب بیماری کرونا در سطح شهرستان، شایسته است از اقدام بسیار ارزشمند در برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری پدر گرامی تان با حضور ٧ نفر در هنگامه اذان صبح تقدیر و تشکر شود.
باشد که این عمل نیک موجب الگوسازی در راستای فرهنگ حفظ حقوق شهروندی، سلامت و بهداشت جامعه و در کاهش تجمعات عزاداری موثر افتد.
همانا در پیشگاه خداوند، هیچ عمل صالحی محو نمی‌شود و پاداش‌ها تضمین شده است. «وَ الْباقِیاتُ الصَّالِحاتُ خَیْرٌ عِنْدَ رَبِّکَ ثَواباً».
مراسم تشییع و خاکسپاری پدر خانواده انصاری که جان باخته کرونا هم نبود، بعد از اذان صبح جمعه دهم اردیبهشت ماه و سحرگاه ۱۷ ماه رمضان در «ده شیخان» منطقه دشمن زیاری از توابع بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه برگزار و نماز میت توسط حجت‌الاسلام وحدانی‌فر، امام جمعه شهر دهدشت اقامه شد.
گفتنی است که مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد بارها اعلام کردند که پاشنه آشیل شیوع و گسترش کروناویروس در این استان تجمعات چند هزار نفری از جمله مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری و عروسی ها هستند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today