مهر/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ۱۱ بیمار کرونایی در چهارمحال و بختیاری طی ۲۴ ساعت گذشته جان باختند.

مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ظهر جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در دهمین روز از اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۴۵ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۱۲۵ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۲۴۵ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۷۵ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید ۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
وی ادامه داد: هم اکنون ۵۱۵ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۴۲۴ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماریشان هستند.
وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید ۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۹۵۸ نفر است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: هم اکنون ۶۸ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday