باشگاه خبرنگاران/ روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه استان اردبیل گفت: امکان برگزاری مراسم احیای شب‌های قدر در مرکز استان با حضور جمعیت انبوه وجود ندارد.

روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل اعلام کرد که امکان برگزاری مراسم احیای شب‌های قدر در مرکز استان طبق سنوات گذشته و با حضور جمعیت انبوه ممکن نبوده و به صورت پخش زنده از شبکه استانی تلویزیون و رادیو انجام خواهد گرفت.
این روابط عمومی در اطلاعیه روز شنبه خود افزود: این تصمیم به توصیه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر عدم برگزای تجمعات و همچنین رعایت ایین نامه های بهداشتی اتخاذ شده است.
بنا به اعلام این منبع، با عنایت به لزوم بهره‌مندی حداکثری از فیوضات ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر، مراسم سخنرانی و احیاء شب قدر توسط نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اردبیل به صورت پخش زنده رادیو و تلویزیونی و بدون حضور جمعیت انبوه از محل مصلی اردبیل برگزار خواهد شد.
مراسم گرامیداشت شب‌های قدر با سخنرانی آیت الله عاملی از ساعت ۲۳:۳۰ شروع شده و از شبکه استانی سبلان، رادیو اردبیل، رادیو برون مرزی آران و شبکه تلویزیونی سحر آذری و نیز صفحه اینستاگرام امام جمعه اردبیل به آدرس seyyed_hasan_ameli@ پخش خواهد شد.


 
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today