ایرنا/ ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا یزد در اطلاعیه شماره ۱۰۸ خود با ادامه وضعیت قرمز در شهرستان‌های استان، تمامی محدودیت‌های اطلاعیه‌های قبلی را به مدت یک هفته دیگر از شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه جاری تمدید کرد.

در اطلاعیه آمده آست: در راستای مصوبه ستاد ملی و تصمیم ستاد استان برای کنترل و مقابله با موج چهارم کرونا، با اعلام مقررات وضعیت قرمز در شهرستان‌های استان، تمامی محدودیت‌های اطلاعیه‌های قبلی برای یک هفته دیگر به روال قبل تمدید شد.
تعطیلی کامل آموزش حضوری آموزشگاه‌ها، مدارس و دانشگاه ها، تالارهای پذیرایی، قهوه خانه ها، موزه ها، سینماها، مهدکودک ها، شهربازی ها، گیم نت ها و مراکز تفریحی آبی، ممنوعیت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیراستانی به همه شهرهای(۲۴شهر) استان، ممنوعیت جدی تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۲ شب و فعالیت تمامی مشاغل صنفی به استثنای بند ۲ اطلاعیه تا ساعت ۱۴ هر روز و تعطیلی مطلق پس از ساعت ۱۴در نظر گرفته شد.
همچنین نانوایی‌هایی، لبنیاتی ها، فروشگاه های مرغ و ماهی، قصابی ها، میوه فروشی و فروشگاه های بزرگ مجاز به فعالیت تا ساعت ۲۰ و مسوولان فروشگاه‌های بزرگ از ساعت ۱۴ تا ۲۰ مجاز به عرضه مواد غذایی هستند و بقیه بخش ها تعطیل و رستوران ها و اغذیه فروشی‌ها تا ساعت ۲۰ مجاز به فعالیت به صورت بیرون بر است.
مراجعه عمومی، ملاقات های حضوری و جلسات اداری لغو و بر ارائه خدمات به صورت غیرحضوری تاکید می‌شود و هرگونه تجمع و برگزاری مراسم در آرامستان‌های استان نیز ممنوع است.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today