ایرنا/ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان گفت: امسال ۴۵ واحد راکد و نیمه‌فعال مستقر در شهرک‌های صنعتی استان، احیا شده و به چرخه تولید باز می‌گردد.

احمد خسروی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان با اشاره به اینکه ۲۹ درصد واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان راکد و نیمه فعال است، اظهار کرد: سال گذشته براساس برنامه‌ریزی انجام شده ۴۷ واحد صنعتی راکد و نیمه فعال در شهرک های صنعتی استان احیا شد.
وی با بیان اینکه بر مبنای برنامه اعلام شده ۴۵ واحد راکد و نیمه فعال موجود در شهرک‌های صنعتی استان در سال جاری به چرخه تولید بازگردانده می‌شود، اضافه کرد: تاکنون بازگشت ۲۰ واحد به چرخه تولید را در نیمه نخست سال جاری در دستور کار قرار داده‌ایم.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان با اشاره به اینکه احیای مابقی واحدها هم در نیمه دوم امسال پیگیری خواهد شد، افزود: از طریق کلینیک کسب و کار اقدام به عارضه‌یابی واحدهای راکد و نیمه فعال می‌کنیم و در صورت نیاز آنها را به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان معرفی خواهیم کرد.
خسروی یادآور شد: تسهیلاتی هم از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای تامین مالی واحدهای نیازمند، در نظر گرفته شده است که این مهم در سال جاری می‌تواند منجر به رفع مشکلات مالی بسیاری از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی شود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online