ایرنا/ رئیس اتاق اصناف همدان با اشاره به تمدید محدودیت های کرونایی مشاغل گروه ۲، ۳ و ۴ گفت: شاغلان در این گروه های صنفی هفته جاری نیز تعطیل هستند و باید به دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا تمکین کنند.

حسین محرابی، رئیس اتاق اصناف همدان با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت های مشاغل غیرضروری در شهرهای قرمز و نارنجی یک هفته دیگر تمدید شده و همدان نیز جزو این مناطق قرار دارد. 
وی گفت: کسبه و اصناف همیشه یاریگر مردم بوده اند و در هفته آینده نیز دلسوزانه تابع قوانین و دستورالعمل های اعلام شده از سوی مسئولان خواهند بود.
رئیس اتاق اصناف همدان خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تداوم مراجعه روزانه بیماران به مراکز درمانی و فوت رو به افزایش همشهریان، تداوم تعطیلی بازار و کاهش ترددها می‌تواند بسیار موثر باشد. 
محرابی تصریح کرد: اگر چه تعطیلی ها، کسبه و بازاریان را با مشکلات اقتصادی مواجه کرده است اما تا رسیدن به وضعیت قابل اطمینان درمورد قطع زنجیره ابتلا و مهار بیماری، رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی همچنان اولویت اصلی واحدهای صنفی است.
به گفته او رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ضروری است و سرپیچی از آن تبعات جبران ناپذیری را به دنبال دارد و دستگاههای نظارتی و بازرسان با متخلفان برخورد قانونی انجام می‌دهند.
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today