مهر/ طبق آمار ارائه شده از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، طی ۲۴ساعت گذشته سه بیمار کرونایی جان خود را از دست داده‌اند تا تعداد جان‌باختگان در استان به یکهزار و ۲۲ نفر برسد.

آمارهای ارائه شده از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت اخیر، سه بیمار کرونایی در سطح استان سمنان جان خود را از دست داده‌اند در نتیجه تعداد بیماران فوتی کرونایی در استان از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون به عدد یک هزار و ۲۲ نفر رسید.
طی ۲۴ ساعت منتهی به جمعه ۲۰۳ مورد بیمار جدید کرونایی نیز در سطح استان سمنان شناسایی شده است همچنین تعداد بیماران بستری استان به عدد ۴۱۳ رسید. از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تاکنون در سطح استان ۳۶ هزار و ۳۱ نفر به این بیماری مبتلا شدند که ۲۷ هزار و ۸۷ نفر از این بین به صورت سرپایی مداوا و یا جان خود را از دست دادند و ۹ هزار و ۴۳۵ نفر نیز بعد از بستری در بیمارستان بهبود و مرخص شده‌اند.
در ۲۴ ساعت منتهی به روز آدینه همچنین ۷۰ بیمار کرونایی نیز در سطح استان سمنان با بهبودی از بیمارستان مرخص شده‌اند.
هم اکنون شهرستان‌های شاهرود، میامی و مهدی‌شهر در وضعیت نارنجی، دامغان، همچنین گرمسار و سمنان در وضعیت قرمز کرونایی و آرادان در وضعیت زرد قرار دارند حال آنکه روز به روز بر جان باختگان کرونایی افزوده می‌شود و مشخص نیست آیا این رنگ بندی‌ها به درستی اعمال شده یا خیر زیرا زمانی که کشته‌های کرونایی به مراتب کمتر از میزان کنونی بود، وضعیت شهرستان‌های شاهرود و میامی و دامغان قرمز بود.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today