ایرنا/ مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان گفت: ۶ پایگاه انتقال خون استان اصفهان آماده میزبانی از اهداکنندگان خون در شب های قدر از ساعت ۲۱ تا یک بامداد است.

لطفعلی جعفری، مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان اظهار کرد: ۶ پایگاه انتقال خون در شهرهای اصفهان(مرکز خواجو)، کاشان، نجف آباد، گلپایگان، خوانسار و شهرضا شب های قدر مصادف با یازدهم، سیزدهم و پانزدهم اردیبهشت جاری میزبان اهداکنندگان خون است.
وی با بیان اینکه اهداکنندگان باید کارت ملی همراه خود داشته باشند، افزود: همه شیوه نامه های بهداشتی در مراکز انتقال خون رعایت می شود و نگرانی بابت مراجعه به آنها وجود ندارد.
مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان خاطرنشان کرد: در شب های قدر محدودیت های تردد اعمال نمی شود و اهداکنندگان خون می توانند به راحتی به پایگاه ها مراجعه کنند.
جعفری با بیان اینکه ذخیره خون اصفهان در زمان حاضر مطلوب و برای بیش از هفت روز است، اضافه کرد: استمرار اهدای خون و فرآورده های آن با توجه به نیاز مبرم مراکز درمانی، ضروری است.
وی گفت: پایگاه انتقال خون در میدان خواجوی اصفهان در روزهای عادی از ساعت هشت تا ۲۲ و در سایر شهرها از صبح تا ظهر فعال است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today