ایرنا/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناوه گفت: براساس برنامه‌ریزی به عمل آمده مکان‌های محوری برای برگزاری مراسم معنوی شب‌های قدر در شهرهای گناوه و ریگ پیش‌بینی شده‌است.

حجت الاسلام آیت اندرزیان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناوه اظهار کرد: باتوجه به شرایط قرمز کرونایی شهرستان و بنا به مصوبه ستاد کرونا، مراسم شب‌های قدر در محیط باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به مدت محدود برگزار خواهد شد.
وی افزود: مصلای جمعه، جوار شهدای گمنام و آستان مقدس امامزاده سلیمان بن علی(ع) در بندرگناوه و جوار شهدای گمنام بندرریگ مکان‌های محوری پیش‌بینی شده مراسم معنوی شب‌های قدر در شهرستان گناوه است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناوه گفت: علاوه بر این مکان‌های محوری، در بیش از ۵۰ نقطه از مساجد و حسینیه‌های شهرستان نیز مراسم شب‌های قدر در فضای باز و با رعایت موازین بهداشتی برگزار خواهد شد.
اندرزیان افزود: در شب‌های قدر، برنامه‌های مختلفی از جمله سخنرانی روحانیون، زیارت عاشورا، دعای جوش کبیر، قرآن به سر و  مداحی پیش‌بینی شده‌است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناوه یادآور شد: روزه‌داران برای حضور در مراسم معنوی شب‌های قدر، به خاطر رعایت موازین بهداشتی و حفظ سلامتی خود، ماسک، زیرانداز، سجاده و مهر همراه داشته باشند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar