ایسنا/ استاندار یزد به وجود طرح‌های بزرگ این استان اشاره کرد و گفت: بنا به اعلام مقامات ملی، هیچ استانی در کشور به‌اندازه استان یزد طرح‌های نیمه‌تمام با ظرفیت قابل بهره‌برداری تا پایان دولت دوازدهم ندارد.

محمدعلی طالبی، استاندار یزد در نشست بررسی طرح‌های اولویت‌دار شهرستان تفت اظهار کرد: بنا به فرموده مقامات ملی، هیچ استانی در کشور به‌اندازه استان یزد طرح‌های نیمه‌تمام با ظرفیت قابل بهره‌برداری تا پایان دولت دوازدهم ندارد.
استاندار با بیان این که طرح‌های بزرگی در استان وجود دارد، گفت: در هر شهرستان نیز طرح‌های متعددی تا پایان دولت قابلیت بهره‌برداری دارد که اگر با مسائل مربوط با کرونا روبه‌رو نبودیم، شاهد حضور روسای قوا و مسئولان ملی برای افتتاح این طرح‌های بزرگ در نقاط مختلف استان بودیم.
طالبی از عزم جدی مسئولان استانی برای افتتاح این طرح‌ها خبر داد و گفت: عزم جدی برای تکمیل و بهره‌برداری از این طرح‌های نیمه‌تمام در بین مسئولان استانی وجود دارد و اولویت‌بندی طرح‌ها برای افتتاح راه را تا پایان دولت در هر شهرستان نشان خواهد داد.
وی با بیان این که مسئولان دستگاه‌های اجرایی به‌منظور تکمیل و بهره‌برداری از این طرح‌ها باید وجود اهتمام کنند، گفت: نباید خود را درگیر ملاحظات و موانع کنیم و هر جا لازم شد، باید از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برای رفع موانع استفاده کنیم.
استاندار یزد برگزاری این جلسه در شهرستان تفت را الگویی مناسب برای سایر شهرستان‌های استان دانست و گفت: از ظرفیت برگزاری این‌گونه نشست‌ها باید در راستای هم‌افزایی دستگاه‌های مختلف در راستای خدمت صادقانه به مردم استفاده کنیم.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today