باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: تاکنون ۲ هزار دُز واکسن کرونا بر اساس سند ملی واکسیناسیون به گروه‌های هدف در تربت جام تزریق شده است.

محمد افکار رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام با اشاره به آغاز واکسیناسیون عمومی افراد بالای ۸۰ سال اظهار کرد: گروه هدف‌ها براساس سند ملی واکسیناسیون به دانشکده اعلام می‌شوند و بر همین اساس دانشکده به صورت فراخوان از مشمولین دریافت واکسن‌ها دعوت می‌کند تا در مراکز مشخص شده برای تزریق واکسیناسیون حضور یابند.
وی در خصوص واکسیناسیون کادر بهداشت، درمان، فوریت‌های پزشکی، نظام پزشکی، جانبازان، کارکنان آرامستان، بیماران خاص و سرطانی‌ها و پاکبانان به آمار تزریق واکسن کرونا به این گروه‌ها در منطقه جام اشاره کرد و افزود: در مجموع حدود ۲۰۰۰ نفر حداقل یک نوبت واکسن گرفته اند که ۳۰۰ نفر بالای ۸۰ سال، ۳۰۰ نفر معرفی شده نظام پزشکی، ۱۰۰ نفر بهزیستی، آرامستان‌ها و بنیاد شهید و ۱۱۰۰ نفر پرسنل دانشکده از ۴ نوع واکسن اسپوتنیک، سینوفارم، بهارات و استرازینکا دریافت کرده‌اند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام ادامه داد: تعداد کل واکسن تزریق شده به پرسنل حوزه درمان تا امروز ۵۹۲ نفر و تعداد واکسن دریافت شده برای افراد بالای ۸۰ سال، ۱۰۰ دز که تا کنون ۶۰ دز آن تزریق شده است.به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar