پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: فردی که در قالب مسافرت خانوادگی قصد داشت، 349 تریاک را به چند نقطه کشور منتقل کند توسط تکاوران پلیس ناکام ماند.

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار کرد: ماموران یگان تکاوری 124 هنگام گشت زنی و کنترل محور "سیرچ- کرمان" به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک و آن را جهت بررسی متوقف کردند.
وی افزود: در بررسی این خودرو که حامل یک زن و شوهر به همراه کودک خردسال‌شان بود و خود را عازم سفر برون استانی جلوه دادند، 349 کیلو تریاک و یک کیلو حشیش کشف و در ادامه مشخص شد راننده این خودرو قصد داشت این محموله سنگین را در قالب یک مسافرت خانوادگی به چند نقطه در مرکز و شمال کشور منتقل کند.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی این متهم به مراجع قضایی، بیان کرد: سوداگران مرگ برای انتقال مواد افیونی برخی افراد را با وعده پاداش های تطمیع کننده به دام می اندازند و حتی خانواده های بی گناه آنان را طعمه اهداف شوم خود قرار می دهند و در صورت شناسایی و دستگیری رابطان و دیگر عاملان مرتبط، خودشان را در پناه این قربانیان از معرکه دور نگه می دارند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar