پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 280 تن نهاده دامی قاچاق به ارزشی بالغ بر 50 میلیارد ریال در شهرستان نظرآباد خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز بیان کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر توزیع و عرضه انواع نهاده های دامی قاچاق توسط فردی در نظرآباد، موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از انبار یک شرکت صنعتی، 280 تن مواد اولیه دامی و خوراکی قاچاق و خارج از شبکه کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان البرز، ارزش کالای کشف شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر 50 میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد: کالای کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان تحویل و پرونده به مرجع قضائی ارجاع شد.
سردار محمدیان با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت کشور است از مردم خواست: برای حمایت از تولیدات ملی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را در این زمینه به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday