شبستان/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از اعمال محدودیت های ترافیکی شب های احیا در خراسان جنوبی خبر داد.
 
سرهنگ علیرضا عباسی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی بیان داشت: به منظور تسهیل در عبور و مرور و افزایش ضریب ایمنی برای عابرین بالاخص عزاداران و جلوگیری از مشکلات ترافیکی و بروز حوادث در این شب ها، محدودیت‌ها و ممنوعیت های  ترافیکی از ساعت 21 تا پایان مراسم در محل برگزاری مراسمات اعمال خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه برابر دستورالعمل های ستاد کرونا مراسمات امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا می بایست در فضای باز برگزار شود از مسئولین هیئات مذهبی خواست از فضای های باز مساجد و هیئات استفاده نمایند و چنانچه به دلیل زیاد بودن جمعیت قصد استفاده از محیط اطراف را دارند از انسداد معابر علی الخصوص معابر اصلی که باعث مشکلات امنیتی-ترافیکی و نارضایتی سایر شهروندان می گردد جدا خودداری کنند.
عباسی همچنین به شهروندان توصیه کرد از پارک وسایل نقلیه در ورودی و اطراف کلیه مساجد، تکایا، هیئت های محل برگزاری مراسمات عزاداری و مقابل پارکینگ منازل ساکنین اطراف خودداری  و با خدمتگزاران خود در پلیس همکاری نمایند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در پایان از رانندگان خواست در این شب ها ضمن دقت بیشتر به مقابل با سرعت مطمئنه رانندگی و مراقب عابرین پیاده باشند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today