ایرنا/ دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۹۲ درصد از داوطلبان شوراهای شهرهای استان معادل ۶۳۷ نفر در هیأت‌های نظارت شهرستانی تایید صلاحیت شده اند.

فتاح محمدی، دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: ۵۶ نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد رد صلاحیت  و ۶۳۷ داوطلب نیز صلاحیت آنان احراز شده است.
وی با اشاره به فرصت سه روزه داوطلبان رد صلاحیت شده شوراهای اسلامی شهرهای استان از روز نهم اردیبهشت برای اعتراض تاکید کرد:داوطلبانی که نسبت به نتایج تایید صلاحیت‌ها اعتراض کرده اند مستندات آنان در هیات استانی دوباره بررسی می شود.
دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هیات نظارت استانی در استان تا روز بیست و دوم اردیبهشت فرصت دارد پس از بررسی مستندات نتایج را به افراد اعلام کنند.
محمدی عنوان کرد: پیش از این ۱۴ داوطلب در مرحله اجرایی رسیدگی به تایید صلاحیت ها داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای استان رد صلاحیت شده بودند.
وی تاکید کرد: ۷۱۷ نفر برای کسب ۹۱ کرسی انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد نام‌نویسی کرده اند که از این تعداد ۲۴ نفر انصراف داده اند.
دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه وبویراحمد با یادآوری نیاز به همبستگی در آستانه انتخابات از رسانه‌های ارتباط جمعی خواست از هر گونه گمانه‌زنی و انتشار مطالب بی‌اساس خودداری کنند.
محمدی ابراز داشت: در زمان حاضر ۳۰ هیات اجرایی متشکل از ۳۹۰ نفر برای برگزاری فرایند تایید صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در مناطق مختلف استان فعالیت دارند.
وی افزود: در روز بیست و هشتم خرداد امسال همزمان در استان انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت برگزار می شود.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today