ایرنا/ رئیس پلیس راهور خراسان‌ رضوی گفت: تمهیدات ترافیکی ویژه شب‌های قدر با توجه به وضعیت ترافیک و جمعیت در مشهد و شهرستان‌های استان اجرا می‌شود.

سرهنگ حمیدرضا دهنوی، رئیس پلیس راهور خراسان‌ رضوی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، طبق تصمیم ستاد کرونا مقرر شده است تا مراسم شب قدر در فضاهای باز و در بازه زمانی ۲ ساعته برگزار شود.
وی خاطرنشان کرد: بر این اساس در مشهد در اطراف حرم مطهر رضوی از عصر امروز نیروهای راهور مستقر خواهند شد و تمهیدات پیش‌بینی شده و انسدادهای مقطعی بسته به وضعیت محیط اعمال خواهد شد.
رییس پلیس راهور خراسان رضوی ادامه داد: بر این اساس در صورت نیاز از ساعت ۱۷ شب‌های ۱۹، ۲۱ و ۲۳ ماه مبارک رمضان تا پایان مراسم، تردد در طول مسیرهای میدان شهدا به‌طرف خیابان شیرازی، از تقاطع شهدا تا حرم‌ مطهر و روگذر شیرازی، خیابان امام‌ رضا(ع) حدفاصل میدان بسیج تا میدان بیت‌المقدس تا حرم‌ مطهر و قوس زیرگذر و خیابان طبرسی از تقاطع گمنام تا حرم مطهر ممنوع خواهد شد.
سرهنگ دهنوی افزود: همچنین ممنوعیت تردد در خیابان نواب صفوی از میدان پنج‌راه تا حرم‌ مطهر و طول خیابان شهید اندرزگو، خیابان بیت‌المقدس تا تقاطع خسروی و خیابان آیت‌الله بهجت از تقاطع شهدا تا مقابل بهجت دو، ممنوع خواهد بود.
وی افزود: همچنین براساس ظرفیت پذیرش پارکینگ‌های حرم‌ مطهر از ساعت ۲۰ شب‌های احیا تا پایان مراسم از تردد کلیه وسایل نقلیه شخصی و موتورسیکلت‌ها به سمت حرم جلوگیری خواهد شد.
سرهنگ دهنوی خاطرنشان کرد: طبق تصمیم ستاد ملی کرونا، طرح منع تردد شبانه نیز در شب‌های قدر اجرا نخواهد شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar