برنا/ فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری باند سارق داخل خودرو و کشف 60 فقره سرقت در عملیات ماموران کلانتری 16 خبر داد.

مهدی پور امینایی، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان اظهار کرد: درپی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو درسطح حوزه استحفاظی، ماموران کلانتری 16 با اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی‌هایِ هدفمندوشبانه‌روزی موفق شدند یک سارق را با یک دستگاه خودرو سرقتی شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.
وی افزود: در تحقیقات و بازجویی های انجام گرفته از سوی پلیس، متهم به 60 فقره سرقت محتویات داخل خودرو با همدستی سه سارق دیگر در سطح شهر کرمان اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به دستگیری همدستان سارق، گفت: با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از مخفیگاه سارقان دستگیر شده مقداری زیادی اموال مسروقه کشف و متهم پس ازسیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و تعدادی ازاموال مکشوفه پس از شناسایی تحویل مالباختگان شدکه تحقیقات پلیس به منظور شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان به شهروندان توصیه کرد: به منظور پیشگیری از سرقت داخل خودرو، وجه نقد و اشیاءقیمتی را در داخل خودرو قرار نداده و خودرو را به تجهیزات بازدارنده و سیستم‌های ضد سرقت و سیستم‌های به‌روز مانند جی‌پی‌اس‌ مجهز کنند.
وی با اشاره به اینکه شهروندان می توانند با معرفی نامه از کلانتری های شهرستان کرمان از تخفیف سیستم جی پی اس استفاده کنند از شهروندان خواست برای شناسایی اموال خود به کلانتری 16 این فرماندهی واقع در بلوار ترمینال قدیم شهر کرمان مراجعه کنند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar