پایگاه خبری پلیس/ فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از انهدام و دستگیری یک باند قاچاق سلاح و کشف 51 قبضه سلاح(کلت کمری،شکاری و کلاش) و 5 هزار و 891 تیر جنگی توسط مرزداران غیور و جان بر کف هنگ مرزی "پاوه" خبر داد.

سردار یحیی الهی، فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه اظهار داشت: در پی کسب خبر مبنی بر قاچاق سلاح  مهمات از همسایگان غربی کشور به داخل استان، موضوع بصورت ویژه در دستور کار مرزبانان قرار گرفت.
وی افزود: مرزداران هنگ مرزی پاوه با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی با پایش و رصد مسیرهای احتمالی ورود قاچاقچیان بانظارت دقیق و در یک عملیات غافلگیرانه دو نفر از اعضای باند قاچاقچیان سلاح و مهمات را  شناسائی و دستگیر کردند.
سردار الهی در ادامه تصریح کرد:ماموران در بازرسی از کوله های قاچاقچیان، 44 قبضه کلت کمری، 6 قبضه سلاح شکاری، یک قبضه سلاح کلاش تاشو، 5 هزار و 540 تیرجنگی کلاش، 377 تیر جنگی دراگانف، 14 عدد فشنگ جنگی کلت کمری و 3 دستگاه بیسیم دستی کشف گردید.
فرمانده مرزبانی استان کردستان خاطر نشان کرد: دشمنان نظام مقدس ایران اسلامی بدانند، امروز مرزبانان مجاهد بیش از هر زمانی آمادگی و توان پاسخگویی به هر گونه تجاوز و تعرض به خاک میهن عزیزمان را دارند و اجازه انجام اعمال خلاف قانون را به مخلان نظم و امنیت نمی‌دهند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today