پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 376 هزار قطعه لوازم لوکس خودروخارجی به ارزش 20 میلیارد ریال در شهرستان بندرعباس خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در ادامه طرح مبارزه با قاچاق سازمان یافته کالا و ارز با انجام کار وسیع اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی از قاچاق انواع قطعات خودروهای لوکس در یکی از محلات شهرستان بندرعباس مطلع پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با پیگیری و تلاش‌های بی‌وقفه و با بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی نهایتا محل دپو آنها را در یکی از محلات حاشیه‌ای بندرعباس شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان اذعان کرد: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی با تشکیل چند اکیپ به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از محل، 376 قطعه لوازم لوکس خودرو خارجی قاچاق کشف کردند.
سردار جعفری برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای مکشوفه را 20 میلیارد ریال برآورد و تصریح کرد: در این زمینه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today