فارس/ رئیس اداره روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی یزد در پی تجمع کارگران مقابل این اداره کل در پاسخ به سئوال خبرنگار ما که برای بررسی این موضوع رفت بود، گفت: اعتراض کارگران هیچ ربطی به مسئولان تأمین اجتماعی ندارد.

پیش از ظهر امروز تجمع اعتراضی برخی از کارگران در مقابل اداره کل تأمین اجتماعی استان یزد برگزار شد.
اجرای کامل طرح همسان‌سازی مطابق با بازنشستگان کشوری و لشکری، رفع هرگونه تبعیض در پرداخت حقوق، امنیت شغلی، جلوگیری از قراردادهای موقت و سفید امضاء، محاسبه کامل سوابق سخت و زیان آور، احیای شورای عالی تأمین اجتماعی و رعایت اصل سه جانبه گرایی به مفهوم سهم هریک از شرکاء اجتماعی، از جمله مطالبات کارگران معترض در این تجمع بود.
در ادامه خبرنگار ما بعد از تهیه چند عکس و مصاحبه از معترضین به سراغ مسئولان اداره کل تأمین اجتماعی استان رفت که متأسفانه با وی مصاحبه نکردند.
امیدرضا شاطری رئیس اداره روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی یزد طی تماس تلفنی با خبرنگار ما در این استان، با بیان این‌که تجمع کارگران مقابل این سازمان هیچ ربطی به مسئولان اداره کل تأمین اجتماعی ندارد، اظهار کرد: ما مصاحبه نمی‌کنیم و کارگران باید مطالبات خود را از خانه کارگر و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری کنند.
وی در ادامه افزود: اگر خبرنگار فارس قصد مصاحبه با مدیران اداره کل تأمین اجتماعی استان را دارد باید قبل از هرچیز با واحد حراست این سازمان مکاتبه  کرده و در صورت موافقت مدیر و مسئول حراست این مهم انجام شود و درغیر اینصورت امکان مصاحبه با هیچ یک از مسئولان اداره کل تأمین اجتماعی وجود ندارد.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today