ایرنا/ جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۸ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک در جاده ارتباطی یاسوج به شیراز کشف و ضبط شد.

سرهنگ سهام صالحی، جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر در جاده‌های ارتباطی استان بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور شیراز به یاسوج ایست و بازرسی دایر کردند.
وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی در جاده شیراز به یاسوج به دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و یک دستگاه خودروی پژو پارس و یک دستگاه خودروی سمند مشکوک شدند و به آن ها دستور توقف دادند.
سرهنگ صالحی بیان کرد: رانندگان با بی توجهی به دستورات پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی و با شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک‌ها خودروها نیز متوقف شدند.
جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: در بررسی مأموران مشخص شد که سه دستگاه از خودروها اسکورت کننده مواد مخدر هستند.
وی تاکید کرد: رانندگان دستگیر و به مرجع قضایی تحویل دگو خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.
صالحی عنوان کرد: مبارزه بی امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بوده و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today