صدا و سیما/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه با اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان سراوان خبر داد و گفت: در این عملیات یک تن و 48 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان و شهرستان سراوان با اشراف اطلاعاتی خود، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از مناطق مرزی استان به شهرستان سراوان داشتند، شناسایی کردند.
وی افزود: تکاوران پلیس، در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه بین شهرستان سراوان به خاش، اعضای این باند مسلح را که با یک دستگاه خودروی تویوتا و یک دستگاه سواری 405 در حال جابه جایی محموله مواد مخدر بودند، روئیت و به آنها دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در این عملیات ماموران انتظامی ضمن توقیف خودروی قاچاقچیان و دستگیری دو تن از قاچاقچیان، موفق به کشف یک تن و 48 کیلوگرم تریاک در بازرسی از خودرو قاچاقچیان شدند.
طاهری با اشاره به اینکه در این عملیات دو قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهملات جنگی نیز از سوداگران مرگ کشف شد، از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس 110 در اختیار پلیس بگذارند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today