فارس/ شهردار قم از برنامه ریزی برای تداوم کلنگ زنی و افتتاح پروژه های جدید و آماده بهره برداری در هر ماه و تا پایان سال جاری خبر داد.

سید مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم در حاشیه مراسم افتتاح رمپ D  پل ۹ دی و آغاز عملیات اجرایی شهربازی معارفی با اشاره به این که این رمپ، چهارمین و آخرین رمپ مجموعه پل ۹ دی و تکمیل کننده آن است اظهار کرد: حدود هشت هکتار در اطراف این مجموعه با عنوان بوستان حنانه تقدیم مردم شده است.
وی افزود: خوشبختانه امروز پروژه شهربازی معارفی قم نیز با عنوان «سرزمین شکوفایی» به مرحله آغاز عملیات اجرایی رسید و کلنگ زنی آن انجام می شود.
شهردار قم ادامه داد: برنامه ریزی صورت گرفته برای سال جاری بیانگر آن است که ان شاء الله در هر ماه از این سال، شاهد کلنگ زنی و یا افتتاح برخی پروژه ها در قم خواهیم بود.
سقائیان نژاد اضافه کرد: قم در سال ۱۴۰۰ شاهد بهره برداری از ۳۵ بوستان جدید خواهد بود، ضمن آن که برخی خیابان های مهم در شهر مانند فاز سوم شهید روحانی، شهید برقعی و همچنین خیابان استادفقیهی از جمله پروژه هایی خواهد بود که امسال افتتاح خواهد شد.
شهردار قم درباره افتتاح مجموعه های ورزشی نیز گفت: چند مجموعه ورزشی در مناطق دو، چهار و پنج شهری در دست تکمیل است که امیدواریم این مجموعه ها تا سه ماه آینده به بهره برداری برسد.
وی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد کلنگ زنی، عملیات اجرایی و همچنین افتتاح پروژه های شهری در قم در سال ۱۴۰۰ بهتر از سال گذشته پیگیری و دنبال شود.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday