ایرنا/ مدیر فرودگاه‌های کردستان از افزایش پروازهای تهران - سنندج - تهران خبر داد و گفت: روز سه‌شنبه نیز به مجموعه پروازهای فرودگاه سنندج اضافه شد و هم اکنون در تمام روزهای هفته به جز روز جمعه پرواز انجام می‌شود.

امیرعباس نظری‌زاده، مدیر فرودگاه‌های کردستان با اشاره به پیگیری‌های انجام شده برای افزایش پروازهای فرودگاه سنندج اظهار کرد: براساس تقاضای سفر در روزهای سه شنبه در مسیر سنندج - تهران و بالعکس، هماهنگی‌های لازم صورت گرفت و شرکت هواپیمایی آسمان اقدام به برقراری مجدد پروازهای خود در این روز کرده است.
وی افزود: در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی قشم ایر و آسمان در کل روزهای هفته به جز روز جمعه پرواز دارند و در آینده با ورود پروازهای شرکت پارس ایر تعداد ۲ پرواز دیگر به مجموعه پروازهای فرودگاه سنندج افزوده خواهد شد.
مدیر فرودگاه‌های کردستان اضافه کرد: در ایام نوروز امسال(یکم تا ۱۵ فروردین) در مجموع ۱۶ نشست و برخاست در فرودگاه سنندج صورت گرفت که در مجموع ۵۱۱ نفر مسافر به استان وارد و ۴۹۷ نفر خارج شدند.
نظری‌زاده یادآور شد: سال گذشته نیز در مجموع هفت هزار و ۲۴۹ نفر مسافر ورودی و ۶ هزار و ۷۶۱ نفر مسافر خروجی از طریق فرودگاه سنندج تردد کردند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online